Styrelsen

Om ossRFSL

RFSL Malmös styrelse 2016-2017

 

Monica Collins, ordförande

monica@malmo.rfsl.se

 

RFSL Malmös Newcomer medansvarig.

Ansvarig för Stolta Föräldrar.

 


Cihan Arikan, vice ordförande

cihan@malmo.rfsl.se

 

RFSL Malmös Newcomer medansvarig.

 


Andi Jonsson, sekreterare

andi@malmo.rfsl.se

 

RFSL Malmös utbildningsansvarig.

 


Petr Chadraba, kassör

petr@malmo.rfsl.se

 


Max, ordinarie ledamot

max@malmo.rfsl.se

 


Emilia Trollros, ersättare

emilia@malmo.rfsl.se

 

Taggar:

Styrelsen