Styrelsen

Om ossRFSL

RFSL Malmös styrelse 2019-2020

Gabriel Pavico, ordförande

gabriel@malmo.rfsl.se


Sofia Nyrell, vice ordförande

sofia@malmo.rfsl.se


Salma Afash, kassör

salma@malmo.rfsl.se


Cecilia Wróbel, sekreterare

cecilia@malmo.rfsl.se


Claes Gylling, ledamot

claes@malmo.rfsl.se


Monica Collins, ledamot

monica@malmo.rfsl.se


Erik, ledamot

erik@malmo.rfsl.se

Taggar:

Styrelsen